Vitajte na mojej farme !

O mne a mojej farme

BURINA je malá kvetinová farma v Žiline. Vznikla z túžby vlastniť útočisko, kde môžem pracovať, tvoriť, premýšľať, žiť. Zamestnať plnohodnotne vlastné ruky a hlavu. Neustále sa rozvíjať, napredovať, učiť sa, dosahovať nové ciele a méty. Byť obklopená krásou prírody, robiť niečo zmysluplné a naplňujúce pre život. Je to priam neuveriteľné, ale toto všetko nájdem práve tu. Farma sa stala presne tým miestom, po ktorom som túžila.

Sejem, sadím, plejem, polievam, plánujem, režem, viažem - od jari až do neskorej jesene - v suchu, v blate, na slnku v daždi. Za každého počasia - počas každej príležitosti. Príroda nemá sviatky ani voľné dni. Žije svojím životom, ktorý je nekompromisný, niekedy nepredvídateľný, ale natoľko krásny až je pohlcujúci. Cez tvrdú prácu a náročné lekcie, prichádza potom čas, kedy farma hýri farbami a vo vzduchu sa mieša vôňa kvetov.

Viem, že kvety vedia povedať tisíce slov, bez toho aby boli vyslovené nahlas. Vedia vytvoriť emócie a zahojiť rany, rýchlejšie ako čas. Aj vďaka vám každý deň získava moja práca čoraz väčší zmysel.